Syoss - Hold & Flex lak na vlasy

Ahoj kočky!
Tak jako každý článek začínám, tentokrát už podle názvu vidíte, že se budeme bavit o Syoss, ale ne o tužidle, ale o laku na vlasy.

Cena pokud vím, tak je asi 130/300 ml, už u tužidla jsem psala, že se cena pohybuje podle toho, kde nakupujete.
V mojí mánii jsem nakoupila několik produktů Syoss, aniž bych si uvědomila, jestli to potřebuji. Bylo to v akci za 100, ak jsem naběhla a vybrala drogerii.

Co produkt slibuje: - 24h flexibilní fixace a pružnost
- Vlasy neslepuje, nezanechává zbytky a snadno se rozčesává
- Pomáhá chránit vlasy před slunečním UV zářenímA teď můj pravý verdikt. Nevím, zda- li existují dvě varianty a kdy si troufnul napsat na ten obal takovou kravinu. Buď je chyba ve mě, nebo nevím. Produkt sice dobře zaizoluje vlasy, ale on je úplně udusí.
Vlasy jsou na omak odporné, drhnou, cítím, jako kdyby byly přesušené a nebyla v nich žádná vláha ani síla. Nezanechává zbytky? Hohoho, stačí trochu víc přestříknout jedno místo a máte bílý odporně zvláštní flek na hlavě. Pokaždé, když se to stane, jdu si umýt hlavu, i když za půl hodiny mám být jinde.
Půlka vlasů po zalakování hlavy je v hřebenu, protože si doslova vyškubu vlasy. Snažím se přestříkat jednou, rozčesat a místa, kde cítím, že není produkt, znovu přestříkat.
Takže za mě už spíš ne!

Komentáře

Oblíbené příspěvky